Zdravý pohľad na svet
Jazyk / Language  
 

Novinky

OCUflash blue OCUhyl C vo Vašej lekárni


1.8.2012
  
   Za vysychanie očí môže mnoho faktorov. TV a PC obrazovky, umelé osvetlenie, klimatizácia, kontaktné šošovky, zadymené miestnosti, vietor, znečistené prostredie, vek a pod. Syndróm suchého oka je v dnešnej dobe jedným z najčastejších ochorení. Je charakterizovaný zníženou tvorbou sĺz alebo ich zvýšeným odparovaním z povrchu oka. Dochádza pri ňom k poruche omývania povrchu oka slzami, a preto je rohovka menej chránená a vysychá.

   V súčasnosti najlepším riešením v terapii syndrómu suchého oka sú umelé slzy s kyselinou hyalurónovou, telu prirodzenou látkou.Pro-Visio Forte ocenené certifikátom Slovak Gold
            

18.4.2012
                                                                                 
  Každoročne Nadácia Slovak Gold oceňuje nadštandardné produkty a služby, ktoré okrem iného prispievajú k ochrane spotrebiteľa, jeho zdravia a k zvýšeniu kvality jeho života.
  Úprimne nás teší, že náš najnovší produkt, výživový doplnok Pro-Visio Forte, bol za svoju jedinečnosť a nadštandardnú kvalitu ocenený Certifikátom a Zlatou medailou Slovak Gold.
 
  Pro-Visio Forte je prírodný produkt so zvýšeným obsahom luteínu 10 mg, so zeaxantínom, vitamínom E, selénom a čučoriedkovým extraktom. Je určený pre osoby, ktorých oči sú namáhané dlhým čítaním, nočnou jazdou v aute, prácou za PC, pre ľudí so zvýšeným rizikom vzniku degenerativínych chorôb očí.
  Luteín a zeaxantín pôsobia ako antioxidanty, ktoré chránia oko pred účinkom voľných radikálov. Pôsobia ako UV filter, ktorý absorbuje časť škodlivého svetelného žiarenia. Prírodný čučoriedkový extrakt obsahuje antokyanidíny, ktoré zlepšujú zrakovú ostrosť, podporujú rýchlejšiu adaptáciu zraku na svetlo a zlepšujú nočné videnie a videnie za šera. Vitamín E a selén sú významné antioxidanty, ktoré pomáhajú predchádzať civilizačným ochoreniam a prispievajú k pružnosti tkanív.
Navyše, Pro-Visio Forte sú cmúľacie tablety, ktoré nezaťažujú trávenie a sú vhodné aj pre diabetikov a alergikov.

 
Novinky e-mailom
Spýtajte sa lekára